Duyurular

SAYIN MALİK VE KİRACILAR ;

1-İNCİLER ÇARŞI YÖNETİM KURULU (2015/3) KARARI GEREĞİ  KAT MALİKLERİ GENEL KURULU,YÖNETİM KURULU KARARLARININ,AİDAT BORÇLARININ,ÇARŞI İLE İLGİLİ HİZMETLERİN HIZLI VE SAĞLIKLI ŞEKİLDE MALİK VE KİRACILARA ULAŞTIRLMASI AMACIYLA TÜRK TELEKOM SMS PAKETİ UYGULANMASINA KARAR VERMİŞTİR.

2-TÜRK TİÇARET KANUNU'NA GÖRE,ÇARŞI İŞLETMELERİNİN İNTERNET YOLUYLA TANITILMASI VE CANLANDIRILMASI,KAT MALİKLERİ GENEL KURULU,YÖNETİM KARARLARININ,AİDAT BORÇLARININ,ÇARŞI İLE İLGİLİ HİZMETLERİN HIZLI VE SAĞLIKLI ŞEKİLDE MALİK VE KİRACILARA ULAŞTIRILMASI AMACIYLA İNCİLER ÇARŞI YÖNETİM KURULU (2015/5) KARARI GEREĞİ www.incilercarsisi.com İNTERNET WEB SİTESİ KURULMUŞTUR.

3-İNCİLER ÇARŞISININ SİTE AİDATLARI HER AYIN 1-5 ARASI TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI(T.E.B) İBAN NO: TR86 0003 2000 0470 0000 0679 78 HESABI İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ(ŞUBE KODU 47) NE YATIRABİLİRSİNİZ.

4-İNCİLER ÇARŞISI MALİK VE KİRACILARI, ÇARŞI YÖNETİMİ VE KAT MALİKLERİ KARARLARINI (SADECE SİTEYE ÜYE OLAN MALİK VE KİRACILAR) ÇARŞIMIZIN İNTERNET SİTESİNDEN ÖĞRENEBİLİR.

5-İNCİLER ÇARŞISI MALİK VE KİRACILAR ÇARŞI SİTE AİDATLARI HER AY GÜNCEL OLARAK İNTERNET SİTEMİZİN AİDAT TABLOSU BÖLÜMÜNDEN (SADECE SİTEYE ÜYE OLAN MALİK VE KİRACILAR İNCİLER ÇARŞI YÖNETİMİNDEN ŞİFRE ALARAK) ÖĞRENEBİLİRLER.

6-SAYIN MALİK VE KİRACILAR ÇARŞI YÖNETİMİNİN VE KAT MALİKLERİNİN ALMIŞ OLDUĞU KARARLARI MUTLAKA OKUMALISINIZ VE SİTEMİZDEN GÜNCEL OLARAK TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

7-SAYIN KAT MALİKLERİ VE KİRACILAR ÇARŞI YÖNETİMİNDE KAYITLI BİLGİLERİN OLMASI AÇISINDAN NÜFUS CÜZDANI,TAPU,KİRA SÖZLEŞMESİ FOTOKOPİLERİNİ,MAİL ADRESİ,İRTİBAT NUMARALARINI VE İKAMETGAH ADRESLERİNİ VE GÜNCEL DEĞİŞİKLİK BİLGİLERİNİ (KAT MÜLKİYETİ KANUNU SAYFA 954 MADDE 35 GÖRE BİR HAFTA(7GÜN) İÇİNDE İNCİLER ÇARŞI YÖNETİMİNE BİLDİRMEYE MECBURDUR.

8-SAYIN KAT MALİKLERİ,KİRACILAR VE İSTANBUL/ESENYURT İLÇE SAKİNLERİ ÇARŞIMIZDA MEVLANA MAHALLESİ MUHTARLIK OFİSİ HİZMETE GİRMİŞTİR.İRTİBAT TEL:0.212.8540102 CEP TEL:0.507.8846500 E.MAİL:http://fulyaeceyirdem@hotmail.com

9-İNCİLER ÇARŞISI HUKUKİ İŞLERİ YETKİLİLERİ AV.PUNE YENGİN ÖZKILINÇ VE AV. İSMİHAN YENGİN'DİR

İRTİBAT TELEFONLARI OFİS TEL:0.212.5918869 FAX:0.212.5904728 AVCILAR/İSTANBUL http://info@yenginhukuk.com

10-SAYIN MALİK VE KİRACILAR İNCİLER ÇARŞISINDAKİ DÜKKANLARINIZIN  RUHSATI İÇİN İSTENEN İSKAN BELGESİNİ İNTERNET SİTEMİZİN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SAYFASINDAN ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ

11-SAYIN MALİK,KİRACI VE MİSAFİRLER;İNCİLER ÇARŞISINDA B.PASAJI ALT KAT ORTAK ALANDA MESCİDİMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR.

12-2013 YILI KAT MALİKLERİ GENEL KURUL KARARI  İTİBARI İLE AİDAT BORÇLARINI 3 AY BOYUNCA ÖDEMEYEN KİRACI VE KAT MALİKLERİNİN ÖNCE TELEFONLA ARANARAK BİLGİ VERİLMESİNE,ÖDEMENİN YAPILMAMASI HALİNDE ÖDEMEYENLERİN TAMAMININ DİREKT OLARAK VE İKİNCİ BİR UYARI,İKAZ YAPILMAKSIZIN ÇARŞI AVUKATLARI TARAFINDAN İCRA-İ VE YASAL İŞLEM BAŞLATILMAK AMACIYLA(Av.Pune YENGİN ÖZKILINÇ ve Av.İsmehan YENGİN'e)YE YETKİ VERİLMESİNE TOPLANTIYA KATILANLARIN OYBİRLİĞİ İLE KARAR VERİLMİŞTİR.

13-SAYIN KAT MALİKLERİ VE KİRACILAR ÇARŞI YÖNETİMİNDE KAYITLI BİLGİLERİN OLMASI AÇISINDAN İNCİLER ÇARŞI YÖNETİM PLANI ALTI (6) NCI BÖLÜM MADDE (30) GÖRE ON (10) GÜN İÇİNDE  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜNDEKİ MALİK VE KİRACILAR BİLGİ KAYIT FORMLARINI DOLDURUP www.incilercarsisi.com WEB SİTESİNE GÖNDERMELERİ GEREKİR.

14-01.07.2016 TARİHİNDEN GEÇERLİ HER AYIN BİRİ VE BEŞİ (1-5) ARASI AİDATLAR ÖDENMEDİĞİ TAKDİRDE AYLIK YASAL OLARAK %5 FAİZ UYGULANACAKTIR.

15-01.OCAK.2019 TARİHİNDEN GEÇERLİ AİDATLARA ZAM YAPILMIYACAKTIR.2018 YILINDA ÖDEDİĞİNİZ TUTARLARI ÖDEMEYE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

16-SAYIN KAT MALİKLERİ VE KİRACILAR VE ESENYURT HALKI  ÇARŞIMIZDA PTT POSTA,BANK VE LOJİSTİK HİZMETE GİRMİŞTİR.

17-İNCİLER ÇARŞI BİNASI VE A.B.C BLOKLAR İÇİN 5627 SAYILI ENERJİ VERİMLİLİĞİ KANUNU  GEREĞİ (E.K.B) ENERJİ KİMLİK BELGESİ (NUMARASI) ALINMIŞTIR.BELGENİN (NUMARANIN) KULLANIM SÜRESİ 10 (ON) YILDIR.www.incilercarsisi.com İNTERNET SİTESİ DUYURULAR SAYFASINDA YAYINLANMIŞTIR.

18-İNCİLER ÇARŞI MALİK VE KİRACILARIN ACİL TOPLANMA ALANI (AFAT) MEVLANA MAH EVLİYA ÇELEBİ CADDESİ(MEVLANA YÜRÜYÜŞ PARKIDIR.) MALİK VE KİRACILAR www.turkiye.gov.tr İNTERNET ADRESİNE GİREREK DEPREM ACİL TOPLANMA ALANI SORGULAMA SAYFASINA GİREREK İŞ YERİNİ VE İKAMET ETTİĞİ YERİN ACİL TOPLANMA ALANINI ÖĞRENEBİLİRLER